Vodafone Hızlandırma Programı

Vitrin 2.0

Endeavor Türkiye’nin Vodafone iş ortaklığında yürüttüğü Vitrin Programı, girişimleri 10 haftalık online bir Hızlandırma Programı ile işlerini ölçeklendirerek büyütme ve Vodafone ile iş birliği geliştirme yolunda destekliyor.

Program kapanışında gerçekleşecek Demo Day ile katılımcılar ayrıca yatırımcılara ve ekosistemin önde gelen girişimcilerine sunum yaparak eşsiz bir geri bildirim, networking ve yatırımcılara erişim fırsatını yakalıyor.

Vitrin 2.0, 2023 senesinde başlayan ikinci döneminde yalnızca oyun girişimcilerine odaklanıyor.

 

 

14

Mezun

60+

Saat Mentorluk

10+

Saat Atölye

4

Kurucu Buluşması
More Profiles
Google Türkiye
AccelerateX Hızlandırma Programı

Google Türkiye ve Endeavor Türkiye tarafından geliştirilen Growth Program: AccelerateX, büyüyen girişimlere özel olarak tasarlanan içeriklere ve büyüme konusunda uzman mentor ağına 3 aylık yoğun bir atölye erişimi sağlıyor.

Boost The Future
boost-the-future-logo
Akbank Hızlandırma Programı

Endeavor Türkiye’nin Akbank iş ortaklığında ilk olarak 2018 yılında hayata geçirdiği erken aşama girişimler için bir hızlandırma programı olan Boost the Future Programı 5. kez düzenlendi.

PharmUp
Sanofi Hızlandırma Programı

Sanofi ile gerçekleştirilen PharmUp, sağlık sektörüne yönelik çözümler geliştiren veya geliştirebilecek olan farklı alan ve sektörlerdeki girişimcileri aynı çatı altında 4. kez buluşturmaya hazırlanıyor.