P&G Hızlandırma Programı

ScaleUp Hızlandırma Programı

ScaleUp ile teknoloji girişiminize global rekabet avantajları sağlayacak bakış açıları kazanarak, Türkiye ve dünyada büyümenizi hızlandırın!

ScaleUp Girişim Hızlandırma Programı, ürün ve hizmetleri pazarda talep gören, hızlı büyüme aşaması olarak adlandırılan “ölçeklenme”ye başlamış “Scale-up” girişimler için düzenleniyor. Endeavor, tüm dünyada 30’dan fazla ülkede desteklediği, ana hedef kitlesi olan Scale-up girişimler için özel olarak geliştirdiği bu program ile yerel ve uluslararası ağını Türk girişimcilere açıyor. 5 ay süren program, girişimlere dikey ve strateji odaklı atölyeler, ihtiyaçlarına yönelik birebir mentorluklar ve Endeavor’ın yerel ve global ağıyla görüşmeler sağlıyor ve globalleşme ve ölçeklenme hedeflerine ulaşma yolunda hız kazanmalarını önceliklendiriyor.

4

Dönem

62

Mezun

5.3M₺

4. Dönem Şirketlerin Medyan Cirosu

120

Saat Atölye

P&G Türkiye iş birliğiyle 2023’te 4. Dönemini tamamladığımız ScaleUp Hızlandırma Programı bu zamana kadar toplam 62 mezuna destek verdi. Program sonrasında girişimlerin % 81’inin ciroları artarken, %46’sında istihdam artışı görüldü. Ciro artış oranı ise program öncesi döneme göre %74 olarak gerçekleşti.

P&G Hakkında

Markalarıyla dünya çapında 5 milyara yakın insanın yaşamına dokunan P&G, yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir. P&G, Türkiye’de tüketicilerine Alo®, Ariel®, Braun®, Fairy®, Febreze®, Gillette®, Head & Shoulders®, Herbal Essences®, İpana®, Old Spice®, Oral-B®, Orkid®, Pantene®, Prima®, Tampax®, Gillette Venus® ve Vicks® gibi güvenilir, kaliteli, güçlü ve lider markalardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

P&G ve markaları ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

More Profiles
Google Türkiye
AccelerateX Hızlandırma Programı

Google Türkiye ve Endeavor Türkiye tarafından geliştirilen Growth Program: AccelerateX, büyüyen girişimlere özel olarak tasarlanan içeriklere ve büyüme konusunda uzman mentor ağına 3 aylık yoğun bir atölye erişimi sağlıyor.

Boost The Future
boost-the-future-logo
Akbank Hızlandırma Programı

Endeavor Türkiye’nin Akbank iş ortaklığında ilk olarak 2018 yılında hayata geçirdiği erken aşama girişimler için bir hızlandırma programı olan Boost the Future Programı 5. kez düzenlendi.

PharmUp
Sanofi Hızlandırma Programı

Sanofi ile gerçekleştirilen PharmUp, sağlık sektörüne yönelik çözümler geliştiren veya geliştirebilecek olan farklı alan ve sektörlerdeki girişimcileri aynı çatı altında 4. kez buluşturmaya hazırlanıyor.