Hakkımızda

Endeavor, Türkiye’yi geleceğe taşıyan öncü girişimcilerin global platformudur.

Etkin girişimcilere daha büyük hayaller kurmaları için doğru ortamı sağlayan Endeavor, daha hızlı ölçeklenmeleri için onları destekler. Girişimcilere 40’tan fazla pazarda maddi ve manevi yatırım yaparak ekosistemlerde uzun vadeli çarpan etkisi yaratır.

Endeavor, 1997’de New York’ta kurulmuş ve 2007’den bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar 80’e yakın şirketten 120’den fazla Endeavor Girişimcisi seçilmiştir ve bu şirketlerden 34’ü halen aktif olarak Endeavor’dan hizmet almaktadır.

Değerlerimiz

   

En büyük önceliğimiz Endeavor Girişimcileri ve ekipleri.

Karşılıklı saygı üzerine kurulu bir topluluğuz ve girişimcilerimizin önceliklerini her zaman koruyarak güvenilir bir ağ yaratıyoruz.

Çılgınlığı bir iltifat, riski fırsat, sonucunda da etkiyi kaçınılmaz olarak görüyoruz.

Sınır tanımıyoruz - tüm dünyada, girişimciliğin ve teknoloji destekli inovasyonun gücüne olan inancımız bizi bir araya getiriyor.

Yeni nesil kurucuları destekleyerek çarpan etkisi yaratıyor ve girişimcilerimizin ekosisteme geri verebilecekleri bir platform oluşturuyoruz.

Değişen pazar dinamiklerine ve yeni bilgilere hızla uyum sağlıyoruz.

     Çalışma Modelimiz

  • Tüm dünyada girişimcilik ekosistemlerini inceleyerek en yüksek potansiyele sahip girişimcileri belirliyor ve onları Endeavor Girişimcileri olmak üzere global seçim sürecimize dahil ediyoruz.
  • Endeavor Girişimcisi seçilenleri, dünyanın en zengin mentor ağı, girişimcilik topluluğu ve hizmetlerimizle destekliyoruz.
  • Endeavor Girişimcileri’ne, rol modeli olarak ekosistemlere geri verebilmeleri için uygun bir platform sağlıyoruz.
  • Kurduğumuz Endeavor Catalyst Fonu aracılığıyla Endeavor Girişimleri’ne yatırım yapıyoruz.
  • Bulunduğumuz pazarlarda girişimcilik, teknoloji ve inovasyon konularında fikir önderliği görevini üstleniyoruz.