Programlarımız


AccelerateX

AccelerateX

Google Türkiye ve Endeavor Türkiye tarafından geliştirilen Growth Program: AccelerateX, büyüyen girişimlere özel olarak tasarlanan içeriklere ve büyüme konusunda uzman mentor ağına 3 aylık yoğun bir atölye erişimi sağlıyor.

Boost The Future

Boost The Future

Endeavor Türkiye’nin Akbank iş ortaklığında ilk olarak 2018 yılında hayata geçirdiği erken aşama girişimler için bir hızlandırma programı olan Boost the Future Programı 5. kez düzenlendi.

PharmUp

PharmUp

Sanofi ile gerçekleştirilen PharmUp, sağlık sektörüne yönelik çözümler geliştiren veya geliştirebilecek olan farklı alan ve sektörlerdeki girişimcileri aynı çatı altında 4. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

ScaleUp Hızlandırma Programı

ScaleUp Hızlandırma Programı

ScaleUp Hızlandırma Programı, ürün ve hizmetleri pazarda talep gören, hızlı büyüme aşaması olarak adlandırılan “ölçeklenme”ye başlamış “Scale-up” girişimler için düzenleniyor.

Vitrin 2.0

Vitrin 2.0

Endeavor Türkiye'nin Vodafone iş ortaklığında yürüttüğü Vitrin Programı, girişimleri 10 haftalık online bir hızlandırma programı ile işlerini ölçeklendirerek büyütme ve Vodafone ile iş birliği geliştirme yolunda destekliyor.