Topluluğumuz

Global Topluluğumuz

Global bir topluluk olmak kimliğimizin büyük bir parçasını oluşturuyor. Girişimcilerimizi global bağlantılar kurmaya ve her açıdan büyümeye teşvik ediyor ve tüm dünyadan ilham bulmalarına yardımcı oluyoruz. Endeavor Ağı’na katıldığınızda, dünya genelindeki etkin girişimciler, yatırımcılar ve mentorlara erişebilirsiniz. Ağımızın kapsamını görmek için Endeavor Global websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yerel Topluluğumuz

Endeavor Türkiye, en iyi etkin girişimcilerin şirketlerini Türkiye’de ve önemli ölçüde genişletmelerine yardımcı olan özel bir ekip, Yönetim Kurulu Üyeleri ve özenle seçilmiş Endeavor Mentorları’ndan oluşmaktadır.

Girişimcilerimiz

Etkin girişimciler kendilerini yalnızca şirketlerini ölçeklendirmeye değil, aynı zamanda yerel ekosistemlerini büyütmeye de adamıştır. Endeavor Girişimcileri, şirketlerini genellikle diğer girişimlere göre iki kat daha hızlı büyütür ve beş kat daha fazla istihdam yaratır. Ayrıca, yeni nesil kuruculara ilham olma ve onlara yatırım yapma olasılıkları dört kat daha fazladır.

Yönetim Kurulumuz

Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu, iş dünyasının çeşitli sektörlerinin önde gelen liderleri ve girişimcilerinden oluşan özenle seçilmiş bir grubu temsil eder. Bu grup, organizasyonun misyonunu ve büyümesini yönlendirir.

Mentorlarımız

Mentorlarımız, deneyim ve bilgilerini paylaşarak Endeavor Girişimcileri ve Endeavor Girişimci Adaylarını destekleyen dünya çapında seçkin CEO’lar, iş liderleri, yatırımcılar, akademisyenler ve girişimcilerdir.

813 Saat

Mentor ve Girişimcilerin Ağa Ayırdığı Zaman

170+

Endeavor Mentoru

670+

Mentorluk Toplantısı