Akbank Hızlandırma Programı

Boost The Future

Endeavor Türkiye’nin Akbank iş ortaklığında ilk olarak 2018 yılında hayata geçirdiği Boost the Future Programı 5. kez düzenlendi. Programa katılan Start-uplar, 10 hafta boyunca hibrit olarak sunulan program içerikleriyle işlerini ölçeklendirerek büyütme yolunda destekleniyor.

Programa kabul edilecek 12 Start-up kurucusuna, haftalık olarak gerçekleşecek eğitim ve mentorluk süreçleri ile Endeavor’ın yerel ve uluslararası uzman ağından destek alma imkanı sağlanır.

Program kapanışında gerçekleşecek Demo Day ile katılımcılar, girişim ve yatırım ekosistemine sunum yaparak eşsiz bir geri bildirim ve networking fırsatına erişir.

4

Program

52

Mezun

100

Saat Atölye

150

Saat Mentorluk
More Profiles
Google Türkiye
AccelerateX Hızlandırma Programı

Google Türkiye ve Endeavor Türkiye tarafından geliştirilen Growth Program: AccelerateX, büyüyen girişimlere özel olarak tasarlanan içeriklere ve büyüme konusunda uzman mentor ağına 3 aylık yoğun bir atölye erişimi sağlıyor.

PharmUp
Sanofi Hızlandırma Programı

Sanofi ile gerçekleştirilen PharmUp, sağlık sektörüne yönelik çözümler geliştiren veya geliştirebilecek olan farklı alan ve sektörlerdeki girişimcileri aynı çatı altında 4. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

ScaleUp Hızlandırma Programı
P&G Hızlandırma Programı

ScaleUp Hızlandırma Programı, ürün ve hizmetleri pazarda talep gören, hızlı büyüme aşaması olarak adlandırılan “ölçeklenme”ye başlamış “Scale-up” girişimler için düzenleniyor.