AccelerateX Hızlandırma Programı

AccelerateX

Girişimlerinin en doğru desteği almalarını isteyen kuruculara yönelik program, Accelerate X: Innovate with AI, Google Türkiye ve Endeavor Türkiye tarafından geliştirildi ve 2. Dönemi için yeni girişimcilerini arıyor.

AccelerateX Programı bu yıl Yapay Zeka alanında çalışan ve/veya Yapay Zeka teknolojilerini kullanarak ürün/hizmet üreten girişimlere yönelik üç aylık bir destek programı olarak tasarlandı. Google ve Endeavor Türkiye’nin yerel ve global kaynak ve mentör ağının destekleriyle AI odaklı girişimleri destekleyecek programa hemen başvurun!

AccelerateX Timeline

12

Mezun

12

Birebir Google Görüşmesi

24+

Saat Mentorluk Seansı

3

Kurucu Buluşması

AccelerateX Hızlandırma Programı şu ana kadar 12 Start-up kurucusuna destek verdi. Program kapsamında toplam 56 mentorluk görüşmesi gerçekleştirildi. Programa katılan girişimlerin ortalama yatırım miktarı program başında 310 bin dolarken program sonunda 470 bin dolara çıktı.

More Profiles
Boost The Future
boost-the-future-logo
Akbank Hızlandırma Programı

Endeavor Türkiye’nin Akbank iş ortaklığında ilk olarak 2018 yılında hayata geçirdiği erken aşama girişimler için bir hızlandırma programı olan Boost the Future Programı 5. kez düzenlendi.

PharmUp
Sanofi Hızlandırma Programı

Sanofi ile gerçekleştirilen PharmUp, sağlık sektörüne yönelik çözümler geliştiren veya geliştirebilecek olan farklı alan ve sektörlerdeki girişimcileri aynı çatı altında 4. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

ScaleUp Hızlandırma Programı
P&G Hızlandırma Programı

ScaleUp Hızlandırma Programı, ürün ve hizmetleri pazarda talep gören, hızlı büyüme aşaması olarak adlandırılan “ölçeklenme”ye başlamış “Scale-up” girişimler için düzenleniyor.