PharmUp Programı Demo Day ile Son Buldu

Sanofi iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz PharmUp Programı 30 Eylül Perşembe günü Demo Day etkinliğiyle son buldu. PharmUp Girişimcilerinin jüriye sunum yaptıkları etkinlik, Teknoloji Yazarı Kerem Özdemir tarafından modere edildi.

PharmUp Demo Day, Sanofi Türkiye, Afrika ve Orta Doğu Başkanı Cem Öztürk ve Endeavor Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli’nin açılış konuşmalarıyla başladı.

Etkinliğin devamında PharmUp Programı girişimleri AvokadioFARMAVRGene2infoGENZ BiotechnologyMedklik ve Oruba Technology & Innovation‘nın kurucuları, Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Aslı Kurul Türkmen, Allianz Sigorta YK Başkanı Cansen Başaran-Symes, Sanofi Türkiye, Afrika ve Orta Doğu Başkanı Cem Öztürk, TÜSEB Biyoteknoloji Enstitüsü Araştırmacısı Dr. Serkan Yaman, YellowX ve Sage Kurucusu Ozan Sönmez’den oluşan jüriye sunum yaptı.

Jüri değerlendirmesi sırasında katılımcılar önce TÜSEB Başkanı Prof.Dr. Erhan Akdoğan’ın konuşmasını sonra da Fark Labs Yöneticisi Ahu Serter ile yapılan söyleşiyi dinledi.

Jüri değerlendirmeleri sonucunda Avokadio 3. olurken Gene2info 2. ve Oruba Technology & Innovation 1. oldu. Tüm girişimcileri tebrik ediyoruz!

PharmUp Programı’nın sonuna gelirken öncelikle destekçimiz Sanofi Türkiye’ye, Demo Day konuşmacı ve jürilerine ve tüm program boyunca değerli destekleri için program mentorlarına ve atölye konuşmacılarına teşekkür ederiz!