67. Yerel Seçim Panelinde 3 Şirket Endeavor Ülke Adayları Arasına Katıldı!

Endeavor Seçim Süreci’nin önemli aşamalarından Yerel Seçim Paneli (YSP) 67. kez 2 Eylül Perşembe günü gerçekleşti.

Emek Kırbıyık, Emre Pekar, Evren Dereci, İlker Koçer, Kerem Göktan ve Özge Bulut Maraşlı’nın panelist olduğu YSP, üç girişimi Ülke Adayı olarak seçti. Finartz’ın kurucusu Cihan Demir’i, Keepnet Labs’in kurucusu Ozan Uçar’ı ve PackUpp’ın kurucu ortağı Semih Emre Özcan’ı kutlarız!

Seçilen girişimler hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz:

Finartz
Cihan Demir

2016 yılında kurulan ve kendilerini Fintech Studio olarak konumlayan Finartz finansal teknolojiler alanında son kullanıcının hayatını kolaylaştıran inovasyonları altyapılarını finansal kuruluşlarla buluşturuyor. Finartz, 3D Secure 2.0 ürünleri ile dünyada güvenli ödeme işlemlerinin geçerliliği konusunda tek otorite kuruluş olan EMVCo’dan sertifika alan 71 şirketten biri. Ayrıca Finartz, son dört yıllık dönemde %2478 büyüme oranı ile Deloitte tarafından belirlenen Teknoloji Fast 50 listesinde FinTechh kategorisine 1. sıradan girerek Türkiye’nin en hızlı büyüyen fintech şirketi oldu. Finartz, finansal teknolojiler alanında dijital cüzdan altyapıları, elektronik para ve ödeme kuruluşu altyapıları, 3DSecure 2.0 ile kullanıcı doğrulama sistemleri ve büyük ölçekli e-ticaret şirketleri için ödeme geçitleri gibi white label ürünler geliştiriyor. Finartz’ın referansları arasında ise BKM, TROY GO Ödeme, BKM Express, N11, GittiGidiyor, Modanisa, Zubizu, Trendyol, Modanisa, Getir, Sipay gibi markalar yer alıyor.
www.finartz.com


Keepnet Labs
Ozan Uçar

2017’de kurulan Keepnet Labs, işletmeleri e-posta tabanlı saldırılara karşı  koruyan ve insan, süreç ve teknolojiyi kapsayan bütüncül bir çözüm geliştirmiştir. Araştırmalara göre başarılı siber saldırıların %95’i e-posta üzerinden gerçekleşiyor. Oltalama yöntemini kullanan saldırganlar, birçok hedef kuruma; zararlı e-posta ekleri, kötü niyetli programlar ve fidye yazılımları göndererek onları tehdit etmektedir. Keepnet, güvenilirlik, uyumluluk, kullanım kolaylığı ve ölçeklenebilirlik gibi birçok kriteri karşılayarak, üç adet patent-bekleyen teknoloji geliştirmiştir. Keepnet halihazırda ABD, İngiltere, Türkiye ve Avrupa ülkelerinde çeşitli endüstrilerde faaliyet gösteren 950’den fazla kuruma hizmet vermektedir.
www.keepnetlabs.com


PackUpp Fast Delivery
Semih Emre Özcan

PackUpp yeni nesil bir “Hızlı Teslimat” teknoloji şirketidir. PackUpp, kurumsal firmalara ve E-ticaret sitelerine “Sonraki-Gün”, “Aynı-Gün” ve “3 Saatte Ekspres” teslimat hizmeti sunarken aynı zamanda firmalara özel “Dedike Saha Teslimat Ekipleri” kurar. PackUpp benzersiz yazılımı ve teknolojisiyle tüm teslimat sürecini dijital hale getirmektedir. İlk yatırım turunu Mart 2020’de, ikinci yatırım turunu ise Aralık 2020’de tamamlayan ve 8 ayda 8 kat büyüme oranına ulaşan girişim, ikinci yatırım turunda 100 milyon TL değerlemeye ulaşmıştır. Üçüncü yatırım turunu Eylül sonunda kapatmayı hedefleyen PakUpp’ın hizmet sunduğu markalar arasında Samsung, Dyson, Skechers, Asics, Decathlon, N11, CarrefourSA, Disney, Columbia, FOX, Karaca, Jumbo, Emsan, Eren Perakende, HD Holding gibi çok sayıda yerel ve global marka bulunmaktadır.
www.packupp.com