P&G ve ScaleUp Girişimleri Innovation Showcase Etkinliğinde Buluştu!

P&G iş ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz ScaleUp programı kapsamında geçtiğimiz haftalarda program katılımcıları ile P&G birimlerini bir araya getirdiğimiz Innovation Showcase etkinliğimiz gerçekleşti. Etkinlikte girişimciler iş modellerini P&G birimlerine sundu ve potansiyel iş birlikleri için masaya oturdular.

Etkinliğe katılan şirketler hakkında bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Ollang, OTT, SVOD, TVOD, AVOD video platformlarında üretilen içeriklerin seslerinin alt yazıya dönüştürülmesini, çevirilerinin yapılmasını ve dublaj kayıtlarının alınmasını sağlayan bulut tabanlı bir SaaS şirketidir. Ollang bu sayede video içerik platformlarının daha hızlı ve verimli globalleşmesini sağlarken kullanıcı memnuniyetini de artırıyor.

Omma, şirketlere ev dışı kitlesel reklam mecralarında bulunan dijital ekranlarda ve cep telefonlarında gerçek zamanlı, kişiselleştirilmiş ve interaktif iletişim imkanı sağlayan yeni nesil bir iletişim platformudur. Aynı yazılım altyapısı üzerinde iki farklı ürün sunan OMMA, markaların, müşterileri ile hem mağazalarında hem de dijital dünyada çift yönlü, interaktif ve veriye dayalı bir iletişim kurmalarını sağlamaktadır. Mağazalardaki dijital ekranlarda içerik yönetimi için OmmaSign, dijital dünyada kişisel ve interaktif videolar üretmek için ise OmmaVQ ürünleri ile şirketlerin pazarlama kampanyalarında fark yaratmalarını sağlar.

OPLOG, tüketici markalarının satın alma sonrası süreçte e-ticaret müşterilerine, en üst memnuniyeti sağlayabilmeleri için depolama, sipariş hazırlama, teslimat ve iade yönetimi gibi hizmetleri, geliştirdiği teknoloji ürünleri ile fiziksel bileşenleri entegre edip platformlaştırarak müşterilerine gerçek zamanlı ve ölçeklendirilebilir bir lojistik servisi sunuyor.

Elektrik ticaretinde yenilenebilir enerjinin entegrasyonunu hızlandıran SmartPulse, geliştirmiş olduğu IoT tabanlı uzaktan izleme sistemi, SaaS olarak sunulan algoritmik ticaret otomasyonu ve veri bulutu hizmeti ile enerji ticaretini uçtan uca iyileştiriyor.

Sociality.io, ajans ve markaların içerik planlamasından, itibar yönetimine, raporlamadan, rakip analizine, sosyal medya yönetimi için tüm ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden yönetmelerini sağlayan bir SaaS girişimidir.

Tarentum dijital pazarlamacıların yapay zeka kullanarak kolay bir şekilde müşteri kazanımlarını arttırmalarını sağlar.

Ulak, aynı gün teslimat ihtiyacı olan kişi ve kurumların kurye ihtiyacını karşılayan bir girişimdir. Internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden ulaşılan hizmet, geliştirilen takip ve görüntüleme teknolojileriyle teslimat süreçlerinin çevrimiçi görüntülenebilmesini sağlar. Son km teslimat çözümü olarak “Kolay Paket” adında SaaS ürünü ile işletmelerin kurye çalıştırmadan teslimat yapabilmelerini sağlayan bir yazılımı piyasaya sunmaktadır.