PharmUp Girişimleri Ne Yapıyor?

Sanofi Türkiye iş birliğiyle düzenlediğimiz PharmUp Programı bu dönem 7 girişim seçti.

 

ERG Controls, yapay zekâ destekli IoT platformu YIKA ile hastanelerde ve hijyenik tesislerde el hijyeni takibini dijitalize ediyor ve hastalıkların yayılmasını önlüyor.

ergcontrols.net

 

For Physician, pratisyen hekimlerin, nöbetlerinde karşılaştıkları vakaları, deneyimli uzman hekimlere sorabilecekleri ve cevaplarını canlı olarak 7/24 ve saniyeler içinde alabilecekleri bir vaka danışma uygulamasıdır.

www.forphysician.com.tr

Hekimanne, giyilebilir ateş ölçeri ve sağlık takip yazılımı ile ateşin ateşin doğru ölçüm ve takibini sağlıyor.

hekimanne.com.tr

 

Integrio, Eczanelerin stok, alım ve satış verilerini makine öğrenmesi ve özel algoritması ile ilaç firmalarına raporluyor.

integrio.io

Labenko, kan alma süreçleri için geliştirdiği yapay zeka ve robotik altyapılı çözümleriyle laboratuvarlarda numunelerin kalite kontrolü, kabulü, gruplaması ve kan tüpü etiketlemesini, hastanelerin kan alma birimlerindeyse hasta akışı yönetimi ve optimizasyonunu sağlamaktadır.

www.labenko.com

 –

Meddenovo, akademisyenler tarafından kurulmuş, ilaç ar-ge süreçlerini hızlandırmak için moleküler modelleme yazılımı ve hizmeti sağlayan bir teknoloji şirketidir.

www.meddenovo.com

Relate, kullanıcılarının iyi olma halini güçlendimek amacıyla psikologlar tarafından hazırlanmış yöntemleri kullanıcıya sunan bir psikolojik sağlık uygulamasıdır.

www.therelate.app