Endeavor Ülke Adayları Arasına 2 Yeni Girişim Katıldı!

Endeavor Seçim Süreci’nin önemli aşamalarından Yerel Seçim Paneli (YSP) 65. defa 8 Nisan Perşembe günü gerçekleşti. Cemil Gandur, Dilek Dayınarlı, Koray Bahar, Özge Bulut Maraşlı, Sertan Eratay ve Zeynep Dereli’nin panelist olduğu  panelist olduğu YSP, iki girişimi Ülke Adayı olarak seçti. Sosyopix‘in kurucuları Emre AbatErdem GezerSezgi Abat’ı ve Odine Solutions‘ın kurucularından Alper Tunga Burak’ı kutlarız!

Girişimler hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz:

Sosyopix
Emre Abat, Erdem Gezer, Sezgi Abat

Facebook ve Instagram’a bir günde milyonlarca fotoğraf yükleniyor ve bu sayılar gün geçtikçe artıyor. Hızla dijitalleşen ve sosyal ağlara taşınan fotoğraflar kendi başına büyük bir pazar haline geldi. Sosyopix, Türkiye’de de oldukça popüler olan her iki uygulamanın da bu potansiyelini kullanmak isteyen bir girişim. Son dönemde oldukça trend olan online baskı dikeyine odaklanan Sosyopix, 2020 yılı içerisinde popülerliği artan konsept hediye kutusularını da ürün gamına ekledi. Böylece kullanıcısının “kişiselleştirilebilir, hızlı ve kaliteli hediye” isteğini tam anlamıyla karşılamaya başladı. 2014 yılında kurulan ve globalde de hizmet veren Sosyopix, “kişiye özel hediye” pazarını Türkiye’de domine ederek hızla büyümeye devam ediyor.
www.sosyopix.com


Odine Solutions
Alper Tunga Burak

Odine Solutions, sunduğu ürün ve hizmetler ile Telekom Şebeke sanallaştırmasına odaklanmış bir teknoloji şirketidir. Yeni nesil altyapılara geçişi sağlayarak Telekom firmalarının verimlilik arttırmalarına yardımcı olan Odine, 22 teknoloji partneri ve 5 ülkede ofisi ile müşterilerine 2003 yılından beri yüksek kalitede hizmet vermektedir. Londra ve Boston’daki veri merkezlerinden “Platform as a Service” hizmeti veren şirketin aynı zamanda Nebula ve Orion adlarında kendi geliştirdikleri ve 40’tan fazla ülkede müşterisi bulunan SaaS/PaaS çözümleri mevcuttur. Turkcell, Turk Telekom, Zain (Bahreyn), TNZI (Yeni Zelanda), Reliance (Hindistan) ve Telin (Endonezya) dahil olmak üzere 170 müşteriye hizmet veren Odine Solutions, yoluna 100 kişilik bir ekip ile devam etmektedir.
odinesolutions.com