Endeavor Türkiye’nin 68. Girişimi Papara Oldu!

Endeavor Seçim Süreci’nin son aşaması olan Uluslararası Seçim Paneli (USP) 5. defa 13-15 Temmuz tarihleri arasında sanal olarak gerçekleşti. Papara’nın kurucusu Ahmed F. Karslı Endeavor Girişimcisi seçildi. Böylece Papara Endeavor Türkiye’den seçilen 68. girişim oldu!

Sanal USP’nin panelistlerin arasında Endeavor İrlanda Yönetim Kurulu Başkanı U2 grubunun gitaristi The Edge de vardı. The Edge ilk defa katıldığı Endevor hakkında: “Endeavor’ın kurduğu sistemin ve kültürün güzelliği, en akıllı ve en başarılı insanların birbirlerlerine karşılık beklemeden yardım etmesi.” sözlerini kullandı.

Türkiye’den seçilen Papara ile ilgili daha fazla bilgiyi aşağıda edinebilirsiniz:

Papara
Ahmed Karslı
Papara, 2016 yılından bu yana geleneksel bankaların sahip olduğu sınırları aşarak kullanıcılarına basit ve adil finansal hizmetler sunuyor. Kısaca bankacılığın geleceği olarak tanımlanabilecek Papara, KPMG ve H2 Ventures tarafından ‘Global Fintech 100’de listelendi, ayrıca PSM ve VISA’nın en iyi fintech girişimi olarak seçildi.
Papara’nın B2C tarafında, 7/24 ücretsiz para transferi, ATM’lerden ücretsiz para çekme ve fatura ödeme hizmetlerinden yararlanan 4 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. B2B tarafında ise platformu, ödeme almak ve yapmak için BiTaksi, Yemeksepeti, Yandex ve Uber gibi 600’den fazla şirket kullanıyor. 100 kişiyi aşan ekibiyle Papara, dünyanın lider finans kuruluşlarından biri olmayı hedefliyor.
www.papara.com

Seçilen diğer girişimler hakkında bilgi almak için tıklayın.