İkinci Şirketle Endeavor Girişimcisi Olmak: Selçuk Atlı

Endeavor Girişimcileri, ikinci şirketlerini de Endeavor ağına dahil etmek istemeleri durumunda standart seçim sürecinden muaf tutulur ve Yönetim Kurulu oylamasından geçer. Bunch ve Figopara bu oylama ile bu sene Endeavor Girişimleri arasına katıldı. Daha önce Socialwire ile Endeavor Girişimcisi seçilen Selçuk Atlı’nın ikinci şirketi Bunch’ı neden Endeavor’a dahil etmek istediğini sorduk.

Endeavor’a yıllar sonra yeniden dahil olmak nasıl bir duygu?
Endeavor’a 9 yıl önce Türkiye’de kurmuş olduğum şirketle Endeavor Girişimcisi olarak katıldıktan sonra, ABD’de kurduğum en son şirket olan Bunch ile tekrar dahil olmak keyifli ve gurur verici.

Endeavor’ın sana ve şirketine en çok hangi alanlarda faydası dokunacağına inanıyorsun?
Endeavor’ın dünya çapında etkili girişimci ağından faydalanabilmek – herhangi başka bir network’den (silikon vadisi dahil) alamayacağımız bir katkı.

Endeavor’a dahil olmak isteyen (veya genel) girişimcilere önerilerin neler?
İlk şirketimi ABD’ye taşıdığımda Endeavor Silikon Vadisindeki ilk bağlantıları kurmamda çok faydalı olmuştu. Kullanıcılarınıza (veya müşterilerinize) odaklanın – doğru ürün veya servisleri pazara sunduğunuzda, Endeavor sizin etki alanınızı hızla artırabilecek bir platform.