Girişimcilik Ekosistemi İngiltere'de Buluştu!

Londra’da The Ned’de gerçekleştirilen özel buluşma ile Endeavor resmi olarak Londra’da faaliyetlerine başladı! Endeavor Ağı’ndan 150 kişinin katıldığı davette Endeavor Catalyst Yönetici Ortağı Allen TaylorESL FACEIT Group – EFG kurucusu Niccolo Maisto ve Lifebit kurucusu Dr. Maria C. Dunford ile söyleşi gerçekleştirdi.

Öte yandan Endeavor’ın 22 ofisi ile birlikte destek verdiği Tech.eu Summit London 2024, global girişim ve yatırım ekosistemini 16-17 Mayıs’ta Londra’da bir araya getirdi! 1200’den fazla katılımcı ve 120’den fazla konuşmacı ile gerçekleşen etkinlikte Türkiye Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kaçır Endeavor Global Başkanı Adrian Garcia-Aranyos, Endeavor Catalyst Yönetici Ortağı Allen Taylor, Endeavor Girişimcileri’nden Colendi kurucu ortağı ve CEO’su Bülent Tekmen ve Endeavor Türkiye YK Üyesi, Commencis kurucu ortağı ve CEO’su Fırat İşbecer de konuşmacılar arasında yer aldı.

Etkinlik kapsamında Endeavor ayrıca 30’dan fazla global yatırıcımcının fiziksel olarak katıldığı özel bir etkinlik ile 100’den fazla yatırımcı girişimci eşleşmesi gerçekleştirdi. Endeavor Türkiye ise etkinlikte toplamda 20’den fazla eşleşme gerçekleştirdi.