Endeavor Ülke Adayları Arasına Arf ve Missafir Katıldı

Endeavor Seçim Süreci’nin önemli aşamalarından Yerel Seçim Paneli (YSP) 72. defa 16 Mayıs Salı günü gerçekleşti.

Barbaros Özbugutu, Cansen Başaran-Symes, Cumhur Kuşçuoğlu, Emre Demirel, Siret Ünsal ve Özge Bulut Maraşlı’nın panelist olduğu YSP’de Arf ve Missafir’in kurucuları Ali Erhat Nalbant ve Kazım Özyılmaz (Arf) ile Mehmet Yüksel, (Missafir) Ülke Adayı olarak seçti. Girişimcileri tebrik ederiz!


Seçilen girişimler hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz:

 

Arf
Ali Erhat Nalbant ve Kazım Özyılmaz

Arf, Ahmet Özcan, Ali Erhat Nalbant, Berhan Kongel ve Kazım Özyılmaz tarafından 2018 yılında kuruldu.

Arf’ın değer vaadi, dünyada ilk kez lisanslı finansal kuruluşlara resmi para birimi giriş/çıkış imkanları olan ve herhangi bir ön fonlama veya ek bir teminat gerektirmeyen kısa vadeli (1 ila 5 gün) çalışma sermayesi kredisi sunarak tamamen şeffaf ve verimli bir uluslararası ödeme çözümü sağlamaktır. Arf, Circle, Stellar Development Foundation ve 500 Emerging Europe gibi yatırımcılardan13 milyon dolar yatırım almıştır ve aylık 40 milyon dolar kredi hacmi vardır.

arf.one

 


 

Missafir
Mehmet Yüksel

Missafir hem ev sahipleri hem de kısa ve orta dönem ev kiralayan misafirler için değer yaratıyor.

Missafir’in 15’ten fazla platformda profil yönetimi, dinamik fiyatlandırma ve teknoloji destekli operasyonel destek hizmetleri de dahil olmak üzere kapsamlı hizmetleri ile, ev sahiplerinin evlerini hızlı, güvenilir, yüksek kârlı ve stressiz bir modelle kiralamalarını sağlıyor.
Missafir, müşterilerine 7/24 servis desteği, konsiyerj ve temizlik hizmetleri sağlıyor ve konuklarına 5 yıldızlı otel kalitesinde deneyimler sunuyor.
3 yılda hızlı bir büyüme gösteren Missafir, Türkiye ve Kıbrıs’ta toplam 17 ilde ve 50’den fazla ilçede hizmet veren 1300’den fazla eve ulaştı. Keiretsu, Ege Yapı, Agah Uğur, Mehmet Onarcan ve diğer melek yatırımcılardan yatırım alan Missafir, global bir kısa ve uzun vadeli ev kiralama şirketi olma yolunda ilerliyor.

www.missafir.com