Endeavor Türkiye Gala

GALA HAKKINDA

Endeavor Türkiye Galası’nda, 25 Nisan Perşembe akşamı, Kuruçeşme Divan’da, en büyük hayalleri kuran, en hızlı büyüyen ve ekosistemde en geniş etkiyi yaratan girişimcileri kutlamak için bir araya geliyoruz!

Dünyanın her yerinde Endeavor Girişimcileri, sürdürülebilir ekonomik büyümenin öncüleri  olarak ekonomileri dönüştürüyor. Endeavor’da, bu girişimcilerin ölçeklenmesine ve ekosistemdeki çarpan etkilerini artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Bu yıl düzenleyeceğimiz Gala’ya bu yenilikçi düşünürleri hep birlikte kutlamak ve girişimciliğin geleceğine destek olmak için hepinizi bekliyoruz. Türkiye’nin geleceğini yaratan öncü girişimcilerin global platformu Endeavor Türkiye’nin Gala gecesinde buluşmak üzere!

ONUR KONUĞU

Eren Bali

Eren Bali, kaliteli sağlık hizmetlerini herkes için erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan Carbon Health’in kurucusu ve CEO’sudur. Eren, Carbon Health’ten önce, dünya çapında 64 milyondan fazla öğrenciye ulaşan ve en büyük çevrimiçi kurs pazar yeri olan Udemy’i kurmuştur. Eren Bali’nin eğitim ve sağlık hizmetlerini demokratikleştirme tutkusu, Türkiye’de bu tür hizmetlere erişimin az olduğu gençlik yıllarına dayanıyor. Eren, 2013 yılında annesi bir sağlık problemi geçirdiğinde, ABD’de tıbbi notların, görüntülerin ve farklı doktorlardan gelen raporların birbirinden kopuk olduğunu fark etti. Bu nedenle ABD’deki sağlık sisteminde bir dönüşüm başlatarak bağlantılı sistemleri hastalara daha erişilebilir halde sunan Carbon Health’i kurdu. Carbon Health, 120’den fazla klinikte 1 milyondan fazla hastaya uygulama içi veya yüz yüze temel bakım ve acil bakım hizmeti sunuyor.

 

Gala hakkında detaylı bilgi edinmek, sponsorluk fırsatlarını öğrenmek ve bilet satın almak için gala@endeavor.org.tr adresine mail atabilirsiniz.