Endeavor Ağı’na 2 Yeni Girişim Katıldı!

Endeavor Girişimcileri Koray Bahar ve Selçuk Atlı‘nın girişimleri Figopara ve Bunch, Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu’ndan çıkan kararla Endeavor Girişimi seçildi! Böylece Figopara ve Bunch ile birlikte Endeavor Türkiye’den seçilen girişim sayısı 70 oldu!

Aynı zamanda Endeavor Yönetim Kurulu Üyesi de olan Koray Bahar ikinci defa Endeavor Girişimi seçilmesi hakkında “2015 yılında Endeavor Girişimcisi seçilmek hayatımda ve girişimcilik yolculuğumda başıma gelen en önemli kırılım noktasıydı. Bugün Endeavor Yönetim Kurulu’nda girişimcilik ekosistemimize katkı sağlamaktan ve 2. defa Endeavor Girişimcisi seçilmiş olmaktan çok gururluyum.” sözlerini kullandı.

Bunch ve Figopara ile ilgili daha fazla bilgiyi aşağıda edinebilirsiniz:

Bunch
Selçuk Atlı
Papara, 2016 yılından bu yana geleneksel bankaların sahip olduğu sınırları aşarak kullanıcılarına basit ve adil finansal hizmetler sunuyor. Kısaca bankacılığın geleceği olarak tanımlanabilecek Papara, KPMG ve H2 Ventures tarafından ‘Global Fintech 100’de listelendi, ayrıca PSM ve VISA’nın en iyi fintech girişimi olarak seçildi.
Papara’nın B2C tarafında, 7/24 ücretsiz para transferi, ATM’lerden ücretsiz para çekme ve fatura ödeme hizmetlerinden yararlanan 4 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. B2B tarafında ise platformu, ödeme almak ve yapmak için BiTaksi, Yemeksepeti, Yandex ve Uber gibi 600’den fazla şirket kullanıyor. 100 kişiyi aşan ekibiyle Papara, dünyanın lider finans kuruluşlarından biri olmayı hedefliyor.
bunch.live


Figopara
Koray Bahar

Figopara, vadeli alacakların (faturaların veya faturaların çek gibi, senet gibi ödeme aracı varsa ödeme aracı ile birlikte) iskonto edilmesi için uygun bir altyapıya sahip olan, alıcı-satıcı-finans şirketi üçlüsünü aynı platformda buluşturan web tabanlı bir tedarikçi finansmanı platformudur.
figopara.com