AccelerateX Girişimleri Ne Yapıyor?

Cameralyze, yazılımcılar, veri bilimciler, araştırmacılar gibi yapay zeka alanında çözüm geliştirmek isteyen herkese dakikalar içerisinde yapay zeka platformuyla görüntü işleme servisi verir.

www.cameralyze.co

 

Co-one, Yapay Zeka takımlarına doğru veri etiketini yüksek hızda sağlayan kitle kaynaklı ve yapay zeka tabanlı veri platformudur.

co-one.co

 

ERG Controls, yapay zeka destekli sistemi YIKA ile hastanelerde ve hijyenik tesislerde el hijyeni takibini dijitalize etmektedir.

ergcontrols.net

 

Glocalzone, yurt dışından ürün almak isteyenler ile seyahatini kazanca çevirmek isteyenleri buluşturan bir platformdur.

glocalzone.com

 

Karma, doğum haritası uyumuna göre insanların tanışıp sosyalleşebileceği bir mobil uygulamadır.

gokarma.app

 

Kidolog, çocuk gelişim uzmanlarından emzirme danışmanlarına, psikologlardan diyetisyenlere kadar 10 farklı kategorideki onaylı uzmanlardan anında, birebir, online danışmanlık hizmeti alınabilen ebeveyn ve çocuk platformudur.

kidolog.com

 

Robomotion, tekrarlı, hataya açık ve manuel işlerinizi öğrenip sizin yerinize yapabilen yazılım robotları geliştirir.

www.robomotion.io

 

Varsapp, kullanıcıların kullanmadığı eşyaları kiraya verebileceği, aynı zamanda ihtiyaçları göre kişilerden ve markalardan ürün kiralayabileceği bir platformdur.

www.varsapp.com

 

VenueX, online kullanıcıların yakınlarındaki mağaza ve ürün sonuçlarına ulaşabilmesi için markalara ait işletme profillerini, mağaza içi ürün veya stok verilerini global arama platformlarına servis eder ve markaların dijital kampanyalarının offline dönüşümünü ölçmelerine yardımcı olur.

www.venuex.io

 

Witwiser, akademik sınavlar, sertifikalar ve işe alımlar için bulut tabanlı yeni nesil çevrimiçi değerlendirme ve gözetleme teknolojileri sunar.

witwiser.io