Endeavor Ülke Adayları Arasına Trio Mobil ve Vivoo Katıldı

Endeavor Seçim Süreci’nin önemli aşamalarından Yerel Seçim Paneli (YSP) 69. kez 16 Haziran Perşembe günü gerçekleşti.

Barış Seven, Cansen Başaran-Symes, Kayrıl Karabeyoğlu, Koray Bahar, Orkun Saitoğlu ve Sertan Eratay’ın panelist olduğu YSP’de Trio Mobil ve Vivoo’nun kurucuları Nevzat Ataklı (Trio Mobil) ile George Radman, Gözde Büyükacaroğlu ve Miray Tayfun’u (Vivoo) Ülke Adayı olarak seçti. Girişimcileri tebrik ederiz!


Seçilen girişimler hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz:

Trio Mobil
Nevzat Ataklı

Trio Mobil, endüstriyel operasyonlarda iş güvenliğini ve verimliliği artırmak amacıyla yapay zeka destekli IoT çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir.

500.000’den fazla bağlı cihazı yöneten bulut platformu ile 25.000 üzerinde kurumsal müşteriye hizmet veren Trio Mobil, dünya çapında
global markaların tesislerinin ve ekipmanlarının dijitalleşmesine,
iş güvenliği ve verimlilik standartlarının yükselmesine yardımcı olmaktadır. Türkiye dışında ABD, İngiltere, Almanya, İtalya, İsveç, Hollanda, Romanya, Bulgaristan, Hindistan’daki bölge ofisleri ve Avustralya, Avrupa, MEA, APAC bölgelerindeki güçlü partner ağı ile müşteri odaklı hizmet sunmaktadır.

www.triomobil.com/tr

 


Vivoo
George Radman, Gözde Büyükacaroğlu ve Miray Tayfun

Vivoo, kullanıcıları derin vücut verisi ve kişisellestirilmiş servislerle birleştiren bir sağlıklı yaşam platformudur.

Kullanıcılarının 9 wellness parametresini idrarlarından takip etmelerini sağlayan Vivoo, 60.000 kullanıcı ve 60’dan fazla ülkeye ihracat yaparak, kişilere verdikleri kişiselleştirilmiş tavsiyeler ve servislerle kendi bedenlerini daha iyi anlamalarını sağlıyor. Vivoo Seri A turuyla birlikte Draper Associates, Techstar ve 500 Startups’tan 9 milyon doların üzerinde yatırım aldı.

vivoo.io