66. Yerel Seçim Panelinde 3 Şirket Endeavor Ülke Adayları Arasına Katıldı!

Endeavor Seçim Süreci’nin önemli aşamalarından Yerel Seçim Paneli (YSP) 66. kez 17 Haziran Perşembe günü gerçekleşti. Agah Uğur, Ersan Öztürk,
Levent Kuşgöz, Özge Bulut Maraşlı, Selçuk Yorgancıoğlu ve Zafer Şen’in panelist olduğu YSP, üç girişimi Ülke Adayı olarak seçti. Airalo’nun kurucuları Abraham Burak ve Ahmet Bahadır Özdemir’i, DGPays’in kurucuları Devrim Karaaslanlı, Hasan Kaya ve Serkan Ömerbeyoğlu’nu, MindBehind kurucuları Anıl Kiper ve Oğuzhan Başeğmez’i kutlarız!

Seçilen girişimler hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz:

Airalo
Abraham BurakAhmet Bahadır Özdemir
Airalo dünyanın ilk ve tek eSIM pazaryeri olarak kurulduğu ilk 9 ay içerisinde 162 ülkeden 100.000’den fazla kullanıcıya ulaşmayı başardı. Sağladığı eSIM teknolojisi ile kullanıcıları pahalı yurt dışı dolaşım tarifelerinden ve SIM kart satın alma gibi zorluklardan kurtaran Airalo, kullanıcıların ziyaret ettikleri ülkelerde sorunsuz bir şekilde mobil dataya erişimlerini sağlıyor. Her geçen gün yeni mobil operatörlerini platformuna eklemeye devam eden şirket, dünya genelindeki telekom ve turizm ortaklıkları ile 190+ ülkede kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor.
www.airalo.com


DGPays
Devrim Karaaslanlı, Hasan Kaya, Serkan Ömerbeyoğlu
2017 yılında kurulan DGPays müşterilerine teknolojiyi kolay erişilebilir hale getirerek, ödeme sistemleri ortamında en yeni teknolojileri ve bu teknolojierin operasyonel hizmet desteğini sağlar. Bankalar, E-Para Kuruluşları, Telekom Operatörleri ve Ulaşım Operatörleri gibi birçok sektörün ödeme sistemi ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayan finansal teknolojiler üreten DGPays, mobil cüzdanlar ve ön ödemeli kartlar aracılığıyla bakiye yükleme, para transferi, fatura ödemeleri, sadakat çözümleri, ödeme geçidi altyapıları , finansal Teknoloji hub gibi bir çok ürünün altyapısını müşterilerine sunar.
dgpays.com


MindBehind
Anıl Kiper, Oğuzhan Başeğmez
MindBehind, şirketlerin mesajlaşma kanallarında müşteri ilişkilerini yönetebilmesini sağlayan bir teknoloji şirketidir. Geliştirdiği yapay zeka destekli çözümlerle şirketlerin satış ve satış sonrası hizmetlerinin tamamını mesajlaşma uygulamalarından yönetmesini sağlar. MindBehind “Studio” ekibiyle büyük şirketlere akıllı asistanlar geliştirir ve onların mesajlaşma kanallarını yönetir. Bu kapsamda deneyim tasarımı ve yönetimi hizmeti de sunar. MindBehind şirketlerin müşteri hizmetleri giderlerinde %50 üzerinde tasarruf sağlarken, mesajlaşma kanalları üzerinden satış yapabilmesini de mümkün kılar.
www.mindbehind.com