Vitrin 2.0 Girişimleri Ne Yapar?

Vodafone Türkiye iş birliğiyle 12 Mayıs Perşembe günü başlattığımız Vitrin 2.0 Programı’na seçilen girişimler hakkında detaylı bilgiyi aşağıda sizler için derledik.

Anda Burada
Şölen Yücel

Anda Burada, ebeveynler ve çocuklar için eğitim, meditasyon, uyku hikayeleri ve rahatlatıcı müzikler sağlayan “mindfulness” temelli bir sesli içerik platformudur.

www.andaburada.com


Cineshort
Hasan Celil Tombul

Kullanıcılarına Sundance ve Tribeca dahil olmak üzere kaliteli seçkilerin de olduğu, kaliteli şekilde  derlenmiş eğlenceli filmler sunmayı hedefleyen Cineshort, insanların kısa vakitlerine nefis filmler sığdıran mobil odaklı bir video “streaming” platformudur.

cineshortapp.com


Co-Influencer
İbrahim Karakaya & Umut Oflazoğlu

Co-Influencer, akıllı öğrenme, tahminleme ve yazılım destekli bir karar destek mekanizmasına sahip nano-influencer pazarlama, bir diğer ve en doğru adıyla, organik içerik üretici platformudur.

co-influencer.com


ConectoHub
Banu Akgül

ConectoHub, şirketlerin günlük operasyon ile stratejik hedeflerini entegre ederek, tek platformdan yönetim sağlayan yapay zeka destekli iş ve hedef yönetim uygulamasıdır.

www.conectohub.com


Düşyeri
İbrahim Coşkuner

Telefon, tablet, bilgisayar, akıllı televizyon gibi tüm cihazların çocuk modunu yapan bir eğitim teknolojileri girişimi olan Düşyeri, çocukların dijital dünyada güvende olmasını sağlamayı hedefliyor.

www.dusyeri.com


F-Ray
Mehmet Eray

F-Ray, halka açık veya halka kapalı tüm şirketlerin anında algoritmik finansal analiz ve değerlendirmelerini yaparak finansal tablo yorumlayıcılarına zaman ve verimlilik kazandıran makine öğrenimi yazılımları geliştirir.

f-rayscoring.com


JETLEXA
Bensu Aydın

JETLEXA, şirketlerin tüm sözleşmelerinin ve belgelerinin merkezi ve uçtan uca yönetilmesini sağlayan, farklı sistemlere entegre çalışan bulut tabanlı bir platformdur.

www.jetlexa.com


Optiyol
Tuba Yılmaz Gözbaşı

Optiyol, geliştirdiği yapay zeka destekli optimizasyon algoritmaları ile kullanıcılarının şehir içi ve şehirler arası lojistik operasyonlarına verimlilik, izlenebilirlik ve şeffaflık kazandıran bir lojistik teknolojisi çözümüdür.

www.optiyol.com/tr


Shopalm
Selin Nizam

Shopalm, bireysel satıcıların hiçbir teknik bilgi ve desteğe ihtiyaç duymadan kendi online mağazalarında ve sosyal medya hesaplarında satış yapmalarını sağlayan bir e-ticaret sistemidir.

www.shopalm.com


Studio Canlı
Nilay Aydoğan

Studio Canlı, Avrupa’nın en büyük canlı ve etkileşimli “wellbeing” platformudur.

mindfulnessstudio.app


UP School
Mina İlköz

UP School, kadınlara yazılım odaklı eğitim programları sunan ve teknolojide yetenek açığını kapatmayı hedefleyen bir eğitim teknolojisi girişimidir.

www.upschool.io


Wiser Media
Emre Çubukçu

Wiser Media, yeni medya içerikleri odaklı, yaratıcı ekonomi ve yapay zeka merkezli bir keşif platformudur.

wisermedia.com


Wisho
Berk Sağdıç

Wisho, perakende mağazacılık deneyimini çevrimiçi ortama taşıyan bir yazılımdır.

www.usewisho.com 


XPODA
Şenol Balo

Xpoda, yazılım geliştirme sektörünün en yeni trendi olan “No Code Low Code” segmentinde faaliyet gösteren bir platformdur.

www.xpoda.com