StartUpCampus Programı 3 Ayın Sonunda Mezunlarını Verdi!

Endeavor’ın Akbank iş birliğiyle genç girişimciler için yürüttüğü StartUpCampus Programı 23 Ocak Perşembe günü Demo Day ile tamamlandı! İkinci defa gerçekleştirilen programa 13 girişimci dahil oldu. Program 10 haftaya 4 atölye, 2 Founders Forum, 2 Demo Day ve mentörlükler sığdırdı.

Atölyelerle amacımız girişimcileri tüm gün 4 ana konu etrafında alanında uzman profesyoneller, Endeavor Ağı’ndan mentörler ve girişimcileri eğitim, atölye veya söyleşi formatında dinlemek üzere bir araya getirmekti. Atölyelerde, strateji ve iş modeli, pazarlama ve markalaşma, yatırımın hukuki ve finansal boyutu, yatırım sürecinin yönetimi ve ‘mock yatırımcı sunumu’ gibi konulara odaklanıldı.

10 hafta boyunca devam eden mentörlüklerle ise girişimcilerin zorlandığı ya da geliştirmek istediği konular özelinde alanında uzman kişilerle girişimcileri buluşturmayı amaçladık. Son olarak da iki gün arayla provası ve aslını gerçekleştirdikleri Demo Day ile girişimciler, yatırımcı karşısında sunum yapma pratiklerini geliştirdi.

StartUpCampus 2. Dönem girişim ve girişimcilerini incelemek için tıklayın: