ScaleUp 4. Dönem Globalleşme Atölyesiyle Kapandı

ScaleUp Programı’nın 4. ve Kapanış Atölyesi P&G Türkiye desteği ve ev sahipliğiyle bugün gerçeleşti. Konumuz Globalleşme’ydi.

ScaleUp Programı destekçisi P&G’nin Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya YK Başkanı Tankut Turnaoglu, Endeavor Genel Sekreteri Aslı Kurul Türkmen ile yaptığı söyleşide global bir markayı yönetmenin inceliklerinden bahsetti: “Verebileceğim en büyük tavsiye paraya değil insana yatırım yapın. P&G’yi özetleyecek iki kelime people&growth’tur.”

Atölyenin devamında AloTech ortaklarından Korhan Erçin‘i dinledik. Yemeksepeti’ndeki deneyimlerini AloTech’e nasıl aktardığının, açılacakları ülkelere nasıl karar verdiklerinin ve doğru ekip üyesi seçerken nelere dikkat ettiklerinin üzerinde durduk.

Insider Revenue Enablement Yöneticisi Selen Kartal ScaleUp girişimcileriyle Insider’ın global açılım ve satış stratejilerini paylaştı, Insider’ın büyüme modeli olan “Blitzscaling: grow or die”dan bahsetti.

Programın kapanışında PwC’den Hande Sözmen, girişimcilerle uluslararası açılım ve globalleşmenin PwC gözlüğünden anlattı.

Tüm konuşmacılara değerli vakitleri için teşekkür ederiz!